O společnosti

O FIRMĚ

V roce 2008 vstoupil na trh G-scan,  víceznačkový diagnostický přístroj určený pro nezávislé autoservisy od společností GIT a INS. Vytvořením obchodní koalice mezi lídry japonského a korejského automobilového trhu se podařilo vyvinout přístroj, jehož vybavení se výrazně přibližuje originální kvalitě a který je diagnostickou jedničkou pro asijské automobily.

Společnost GIT (Global Information Technology Co., Ltd.) je korejský dodavatel systémů pro výrobní linky automobilů, kontrolních a řídicích systémů pro automobilky a servisní střediska Hyundai a Kia a originálních diagnostických přístrojů pro značky Hyundai a Kia.
Společnost INS (Inter Support Co., Ltd.) působila od počátku devadesátých let minulého století jako poskytovatel podpory v oblasti automobilové diagnostiky na domácím japonském trhu. Po spojení s firmou GIT se zaměřuje především na vývoj diagnostických přístrojů jako například Vehicle Monitor II, jenž zajišťuje široké pokrytí a obsáhlou funkcionalitu pro všechny japonské značky.

V roce 2007 došlo k fúzi obou společností. GIT a INS zahájily spolupráci na vývoji víceznačkového diagnostického přístroje G-scan, který je výsledkem dokonalé souhry vysoce kvalitní originální korejské technologie a japonské preciznosti. Úspěšná spolupráce obou lídrů vyvrcholila v roce 2008, kdy byl v Japonsku zahájen prodej přístroje G-scan . G-scan byl absolutní jedničkou v prodejnosti dalších pět let až do doby, kdy jej nahradil jeho nástupce G-scan 2.

Po vyčlenění nové divize společnosti GIT, jež zajišťovala rozvoj obchodních aktivit mimo domácí korejský trh, z ní nakonec vznikla v roce 2009 nová společnost EZDS (E-Zenith Diagnostics Systems Co., Ltd.). Společnost EZDS se od samého začátku specializuje na vývoj softwarového řešení pro mimoasijské značky, které společnosti INS a GIT neměly dostatečně pokryty. V současné době nabízí G-scan 2 vynikající pokrytí pro evropské i americké automobily a mnoho místních lokálních značek. Vedle toho nadále zajišťuje původní bezkonkurenční pokrytí pro asijské osobní a nákladní automobily.

EZDS i nadále reprezentuje po obchodní stránce společnost GIT na celosvětovém trhu s výjimkou Japonska, Koreje a Číny. Jako výhradní dodavatel produktů společnosti GIT zastřešuje marketing, prodej a koordinaci poprodejních služeb.

 

Historie

2017

Spuštění prodeje G-scan Tab.

2016

Firmy GIT a EZDS se stávají součástí globální společnosti Hyundai Motor Group.

 

2015

Spuštěn prodej pokročilé verze osciloskopu VMI 2.

2014

Diagnostický přístroj „GDS M“ je zaváděn jako vybavení pro autorizovanou servisní síť Hyundai a Kia nové generace.

gds_m

2013

Spuštěn prodej přístroje G-scan 2 pro aftermarket.

2012

Zavedení systému „ECOS“ automatický elektronický modulární inspekční systém pro všechny továrny Hyundai Mobis po světě.

Založena společnost GIT Europe GmbH ve Frankfurtu nad Mohanem.

2011

Založena společnost GIT Beijing Automotive Technology Co., Ltd v Pekingu.
Vyvinut diagnostický systém na základě smart telefonů a tabletů.

2010

Spuštěna komerční verze systému GDS pro servisní síť Hyundai.
Zaveden „U-Robot“, systém automatické elektronické kontroly automobilových součástek pro celosvětovou síť výrobních továren Hyundai a Kia.

2009

Založena společnost EZDS Co., Ltd.
Na trh vstupuje „Hi-DS Simulator“, zařízení pro výuku a tréning, simulující pohonný systém automobilu.
Ocenění předsedy vlády Jižní Koreje za mimořádné výsledky.
Celosvětově spuštěn prodej přístroje G-scan pro aftermarket.

2008

„G-scan“ je schválen jako druhý autorizovaný přístroj pro Hyundai a Kia. V Japonsku vstupuje na trh přístroj „G-scan“ pro aftermarket.

gscan1

2007

Je přidružena společnost INS Co., Ltd. z Japonska, která technicky spolupracuje na vývoji přístroje „G-scan“ pro aftermarket.

Obdrženo ocenění za mimořádné exportní výsledky.

2006

Dohoda o dodávkách „GDS“ jako vybavení pro autorizovanou servisní síť Hyundai a Kia.
Vyvinut tovární přenosný diagnostický přístroj „G-scan“.

gds_global_diagnostic_system_

2005

Založena společnost GIT America v Kalifornii a jmenování jako první dodavatel pro Kia Motors America. Uzavřena dohoda o dodávkách systému „GDS – Global Diagnostic System“ pro Kia Motors.gdsp

2004

Diagnostická stanice „Hi-DS Workstation“ dodávána pro automobilku GM-Daewoo.
Vyvinut systém „GSW – Global Service Way“ pro servisní síť automobilky Hyundai.

2003

Vyvinut inovovaný „Service Information System“ pro automobilky Hyundai a Kia a „Technical Hot Line System“ pro automobilku Kia.

2001

Dodávky zařízení „Hi-DS Workstation“.
Hi-DS Workstation a „Scanner GD mark“ oceněn a zařazen mezi oficiálni vybavení na 36. světové soutěži Seoul Skills Olympic.

hi-ds_workstation

2000

„Hi-DS Scanner“ samostatný přenosný diagnostický přístroj vstupuje na trhy.

hi-ds-scanner

1999

Představen „Hi-DS-ROADTECH“ zařízení pro záznam jízdy a  „Automasta“ diagnostický systém na základě osobního počítače.

road-tech_ii

1998

Vyvinut „Service Information System“ pro automobilky Hyundai a Kia a „Technical Hot Line System“ pro automobilku Kia.

1997

Vznik společnosti GIT Co., Ltd. – Global Information Technologies.